!!Exkluzivní LG PRADA přichází do Česka!!

25. září 2007 v 20:57 | Hanka |  Svět mobilních telefonů....
Tak tenhle krásný mobílek je plně dotykový...Což já nevidím jako moc velkou výhodu..Ségra má ten LG chocolate, který má dotykové jen ty přední čudlíky a já jelikoš sem lamička tak sem třeba hodinu fotila v zoo žirafu...X) No děs..Ale asi bych si zvykla...Ostatně některé z vás to můžete brát jako výhodu, to už je jen na vás...No máto dvou megapixelový foťák s optikou Schneider-Kreuznach. No každopádně je tenhle mobílek dost luxusní...Mě by ho naši nejspíš nepořídili....Taky bych byla na prášky z toho jek bych měla špinavou tu obrazovku, jak bych na to furt macala..X)...LG KE850 PRADA bude v Česku ve volném prodeji u operátora O2 k dispozici v průběhu měsíce září za 16 990 Kč. (segra ho bude mít, no nezáviděli by jste jíí?...ja i jo.X( .)
PO TECHNICKÉ STRÁNCE:dotykový displej ovládaný prsty, design, 2 Mpx fotoaparát, Bluetooth a EDGE. Oproti iPhone má menší rozměry 98,8×54×12 mm a je o 50 gramů lechčí, váží tedy 85 gramů. Na přední straně jednoznačně dominuje velký dotykový displej s rozlišením 240×400 bodů. Prostředí není založeno na Mac OS X ale na technologii Flash.
Fotografovat můžete s vestavěným 2 Mpx fotoaparátem s CMOS snímačem a diodovým bleskem. Fotoaparát má, stejně jako další nová LG, optiku Schneider Kreuznach. Telefon je vybaven videopřehrávačem (MPEG4, H.263, H.264) a obraz bude možné sledovat v celoobrazovkovém režimiu na šířku. Vedle fotoaparátu najdete uvnitř FM rádio a hudební přehrávač s podporou formátů MP3, ACC, ACC+, WMA a RA, který využívá pro uložení hudebních souborů paměťové karty formátu microSD. Velikost intérní paměti je pouhých 8MB.
Z datových funkcí tu najdeme podporu GPRS a EDGE. Nanajdeme zde bohužel sítě 3.generace a Wi-Fi. K tomu disponuje bezdrátovou technologií Bluetooth 2.0, pomocí připojení přes USB 2.0 lze využít i Mass Storage. Ve výbavě dále najdeme prohlížeč kancelářských dokumentů s podporou formátů doc, ppt, xls, pdf, txt a Macromedia Flash přehrávač.
(Tu technickou část sem samosebou okopčila XD....)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byla jsi tu??

jj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama